Description
Distant moons or undead kingdoms, the Deadland Tuft allows you recreate the chilling atmosphere of death. Creates super realistic bases and the tufts comes in 3 different sizes.
Easy to use and attaches quickly with our super glue.
Contains 77 tufts.
Description
SpecificationsDistant moons or undead kingdoms, the Deadland Tuft allows you recreate the chilling atmosphere of death. Creates super realistic bases and the tufts comes in 3 different sizes.
Easy to use and attaches quickly with our super glue.
Contains 77 tufts.
Distant moons or undead kingdoms, the Deadland Tuft allows you recreate the chilling atmosphere of death. Creates super realistic bases and the tufts comes in 3 different sizes.
Easy to use and attaches quickly with our super glue.
Contains 77 tufts.
| SKU | TAPBF4230 |
| Barcode # | 5713799423008 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock