The Army Painter Tufts: Meadow Flowers
or 4 payments of $2.70 with
Info
Description
Lovely and idyllic flowery meadows... do not let your guard down, though! Can be used as contrast to evil armies - or to enhance a forest or glades look. Super realistic looking and comes in 3 different sizes for any base size. Attach easily with the help of our Tweezer Set and Super Glue.
Contains 77 tufts.
Description
SpecificationsLovely and idyllic flowery meadows... do not let your guard down, though! Can be used as contrast to evil armies - or to enhance a forest or glades look. Super realistic looking and comes in 3 different sizes for any base size. Attach easily with the help of our Tweezer Set and Super Glue.
Contains 77 tufts.
Lovely and idyllic flowery meadows... do not let your guard down, though! Can be used as contrast to evil armies - or to enhance a forest or glades look. Super realistic looking and comes in 3 different sizes for any base size. Attach easily with the help of our Tweezer Set and Super Glue.
Contains 77 tufts.
| SKU | TAPBF4231 |
| Barcode # | 5713799423107 |
| Brand | The Army Painter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock