On Sale
10% OFF
or 4 payments of $20.01 with
Info
Description
| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | COUGAR 4X4 MRAP (Mine-Resistant Ambush Protected) |
| Number: | PH-35003 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2014 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913181557 |
Description
Specifications| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | COUGAR 4X4 MRAP (Mine-Resistant Ambush Protected) |
| Number: | PH-35003 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2014 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913181557 |
| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | COUGAR 4X4 MRAP (Mine-Resistant Ambush Protected) |
| Number: | PH-35003 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2014 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913181557 |
| SKU | ph35003 |
| Brand | Panda Hobby |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |