On Sale
5% OFF
Description
Gear Hub B for 2-Speed
Description
SpecificationsGear Hub B for 2-Speed
Gear Hub B for 2-Speed
| SKU | HB-84178 |
| Barcode # | 4711605961707 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |