K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $68.39 with
Info
Description
Hobbywing 30401256 AXE 550 FOC R2 Sensored Brushless Crawler Motor (3300Kv)
Hobbywing AXE 550 FOC R2 3300Kv Sensored Brushless Crawler Motor.
Features:
Specifications:
KV: 3300Kv
Input Voltage: 2-3S
No Load Current: 4.7A
Weight: 247g
Description
SpecificationsHobbywing 30401256 AXE 550 FOC R2 Sensored Brushless Crawler Motor (3300Kv)
Hobbywing AXE 550 FOC R2 3300Kv Sensored Brushless Crawler Motor.
Features:
Specifications:
KV: 3300Kv
Input Voltage: 2-3S
No Load Current: 4.7A
Weight: 247g
Hobbywing 30401256 AXE 550 FOC R2 Sensored Brushless Crawler Motor (3300Kv)
Hobbywing AXE 550 FOC R2 3300Kv Sensored Brushless Crawler Motor.
Features:
Specifications:
KV: 3300Kv
Input Voltage: 2-3S
No Load Current: 4.7A
Weight: 247g
| SKU | HW30401256 |
| Barcode # | 6938994419734 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |