Spektrum 4000mah 3S 11.1v 30C Smart LiPo Battery with IC3 Connector - SPMX40003S30
SKU: SPMX40003S30
$140.59 5% off RRP
or 4 payments of $10.94 with
Info
Description
Tornado RC 2200mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
Description
SpecificationsTornado RC 2200mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
Tornado RC 2200mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
| SKU | TRC-3S-2200-40C |
| Barcode # | 754220722852 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |