K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $11.90 with
Info
Description
Tornado RC 5000MAH Nimh 7.2V Battery Tamiya Plug
Description
SpecificationsTornado RC 5000MAH Nimh 7.2V Battery Tamiya Plug
Tornado RC 5000MAH Nimh 7.2V Battery Tamiya Plug
| SKU | trc-5000 |
| Barcode # | 9316201601238 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |