On Sale
5% OFF
Description
1/10th off-road Tyre Stick blue
Description
Specifications1/10th off-road Tyre Stick blue
1/10th off-road Tyre Stick blue
| SKU | JC2430-1 |
| Barcode # | 845937013774 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |