On Sale
10% OFF
or 4 payments of $7.51 with
Info
Description
1/12 2 2.4G RX Board
Description
Specifications1/12 2 2.4G RX Board
1/12 2 2.4G RX Board
| SKU | TRC-9115-DJ04 |
| Barcode # | 2000000002316 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |