Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $3.61 with
Info
Description
1:18 4WD high speed car Shock and Shock Mounts(2pcs)
Description
Specifications1:18 4WD high speed car Shock and Shock Mounts(2pcs)
1:18 4WD high speed car Shock and Shock Mounts(2pcs)
| SKU | TRC-18301-18 |
| Barcode # | 2000000009445 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |