On Sale
2% OFF
or 4 payments of $4.87 with
Info
Description
1/18 4WD RTR High speed shell 18322
Description
Specifications1/18 4WD RTR High speed shell 18322
1/18 4WD RTR High speed shell 18322
| SKU | TRC-18322-BODY |
| Barcode # | 8793000014949 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |