On Sale
5% OFF
Description
FOLDING PROPELLERS BLADES IN PAIR
Description
SpecificationsFOLDING PROPELLERS BLADES IN PAIR
FOLDING PROPELLERS BLADES IN PAIR
| SKU | HIP005 |
| Barcode # | HIP005 |
| Brand | HIMARK |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |