On Sale
5% OFF
Description
APC 10X7 ELECTRIC PUSHER PROPELLER
Description
SpecificationsAPC 10X7 ELECTRIC PUSHER PROPELLER
APC 10X7 ELECTRIC PUSHER PROPELLER
| SKU | LP10X7EP |
| Barcode # | 686661100459 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |