On Sale
5% OFF
Description
10X8 APC PROPELLER LP10X8
Description
Specifications10X8 APC PROPELLER LP10X8
10X8 APC PROPELLER LP10X8
| SKU | LP10X8 |
| Barcode # | 686661100121 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |