On Sale
5% OFF
Description
10x8 folding propeller Blades in pair
Description
Specifications10x8 folding propeller Blades in pair
10x8 folding propeller Blades in pair
| SKU | HIP007 |
| Barcode # | HIP007 |
| Brand | HIMARK |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |