Team Corally - M0.6 Pinion - Short - Hardened Steel - 17 Teeth - Shaft Dia. 3.17mm
SKU: C-71617
$13.88 4% off RRP
Description
APC 11X5.5 APC ELECTRIC PROP. LP11X5.5E
Description
SpecificationsAPC 11X5.5 APC ELECTRIC PROP. LP11X5.5E
APC 11X5.5 APC ELECTRIC PROP. LP11X5.5E
| SKU | LP11X5.5E |
| Barcode # | 686661110069 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |