Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
Similar to our round brass tubing, but in aluminum. Aluminum is renowned for its lightweight and corrosion-resistant properties. Round aluminum tubing can be used in home décor, HVAC, arts and crafts, and more.
Description
SpecificationsSimilar to our round brass tubing, but in aluminum. Aluminum is renowned for its lightweight and corrosion-resistant properties. Round aluminum tubing can be used in home décor, HVAC, arts and crafts, and more.
Similar to our round brass tubing, but in aluminum. Aluminum is renowned for its lightweight and corrosion-resistant properties. Round aluminum tubing can be used in home décor, HVAC, arts and crafts, and more.
| SKU | ks83035 |
| Barcode # | 614121830356 |
| Brand | K&S METALS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |