On Sale
5% OFF
Description
12mm Shock Spring, 72mm, 2.40 lb/in
Description
Specifications12mm Shock Spring, 72mm, 2.40 lb/in
12mm Shock Spring, 72mm, 2.40 lb/in
| SKU | ASS91640 |
| Barcode # | 784695916401 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0310kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |