Description
13mm FRONT SHOCK SPRINGS, YELL
Team Associated 13mm Front Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Description
Specifications13mm FRONT SHOCK SPRINGS, YELL
Team Associated 13mm Front Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
13mm FRONT SHOCK SPRINGS, YELL
Team Associated 13mm Front Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
| SKU | ASS91943 |
| Barcode # | 784695919433 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock