Description
13x27.5mm SHOCK BODIES
Team Associated 13x27mm Shock Body. These replacement shock bodies are intended for the rear of the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes two threaded shock bodies.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
Description
Specifications13x27.5mm SHOCK BODIES
Team Associated 13x27mm Shock Body. These replacement shock bodies are intended for the rear of the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes two threaded shock bodies.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
13x27.5mm SHOCK BODIES
Team Associated 13x27mm Shock Body. These replacement shock bodies are intended for the rear of the Team Associated B6.4 or B6.4D. Package includes two threaded shock bodies.
This part fits the following vehicles:
- RC10B6.4
- RC10B6.4D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
- RC10SC6.4
- RC10T6.4
| SKU | ASS91922 |
| Barcode # | 784695919228 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock