On Sale
5% OFF
Description
Electric 2 Blade Prop
Description
SpecificationsElectric 2 Blade Prop
Electric 2 Blade Prop
| SKU | LP13X8E |
| Barcode # | 686661130272 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |