On Sale
5% OFF
Description
APC 16X12 PROPELLER
Description
SpecificationsAPC 16X12 PROPELLER
APC 16X12 PROPELLER
| SKU | LP16X12 |
| Barcode # | 686661160071 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |