On Sale
17% OFF
SKU: PR3483-00
1966 CHEVROLET C-10 CLEAR BODY FOR SCX10 - CAB AND BED - PR3483-00
$79.77
or 4 payments of $19.94 with
Info
Price Matchup
Description
1966 CHEVROLET C-10 CLEAR BODY (CAB AND BED) FOR SCX10 TRAIL HONCHO OR ANY 313MM WHEELBASE CRAWLERS
Description
Specifications1966 CHEVROLET C-10 CLEAR BODY (CAB AND BED) FOR SCX10 TRAIL HONCHO OR ANY 313MM WHEELBASE CRAWLERS
Description
1966 CHEVROLET C-10 CLEAR BODY (CAB AND BED) FOR SCX10 TRAIL HONCHO OR ANY 313MM WHEELBASE CRAWLERS
Specifications
| SKU | PR3483-00 |
| Barcode # | 6.75118E+11 |
| Brand | Proline Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ