On Sale
5% OFF
Description
2 Bladed 45mm SR Dog Drive Prop GFN LH
Description
Specifications2 Bladed 45mm SR Dog Drive Prop GFN LH
2 Bladed 45mm SR Dog Drive Prop GFN LH
| SKU | RAD-MA3027DD |
| Barcode # | 5055426742831 |
| Brand | RADIO ACTIVE |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |