On Sale
15% OFF
Description
2-Speed Spur Gear 17T/21T
Description
Specifications2-Speed Spur Gear 17T/21T
2-Speed Spur Gear 17T/21T
| SKU | HB-OP-0040 |
| Barcode # | 4711605966818 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |