On Sale
2% OFF
Description
3.5x25mm Steel BH Screw (6)
Description
Specifications3.5x25mm Steel BH Screw (6)
3.5x25mm Steel BH Screw (6)
| SKU | TM123525BU |
| Barcode # | 4712758860275 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |