On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.92 with
Info
Description
32g Stick LiPo Weight 136x46x0.6mm
Description
Specifications32g Stick LiPo Weight 136x46x0.6mm
32g Stick LiPo Weight 136x46x0.6mm
| SKU | KOS04231 |
| Barcode # | 4710588225196 |
| Brand | KOSWORK |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |