Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
DuBro 3x30mm Shouldered Cap Head Screws. Package includes four screws.
Description
SpecificationsDuBro 3x30mm Shouldered Cap Head Screws. Package includes four screws.
DuBro 3x30mm Shouldered Cap Head Screws. Package includes four screws.
| SKU | dbr2127 |
| Barcode # | 11859021276 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |