On Sale
5% OFF
Description
Key Features:
Description
SpecificationsKey Features:
Key Features:
| SKU | dbr2124 |
| Barcode # | 11859021245 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |