On Sale
10% OFF
Description
540 Crawler Brushed Motor 35T
Description
Specifications540 Crawler Brushed Motor 35T
540 Crawler Brushed Motor 35T
| SKU | Z-E0005 |
| Barcode # | 639302605356 |
| Brand | RC 4WD |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |