On Sale
5% OFF
or 4 payments of $3.35 with
Info
Description
5g digital gear servo positive
Description
Specifications5g digital gear servo positive
5g digital gear servo positive
| SKU | FMS5GDP |
| Barcode # | 8793000027796 |
| Brand | FMS AIRCRAFT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |