On Sale
5% OFF
or 4 payments of $1.93 with
Info
Description
6.5MM 75 X 915MM PREMIUM GRADE BALSA SHEET
Description
Specifications6.5MM 75 X 915MM PREMIUM GRADE BALSA SHEET
6.5MM 75 X 915MM PREMIUM GRADE BALSA SHEET
| SKU | MEB3635 |
| Barcode # | 9313890100301 |
| Brand | OZZIETRADERS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |