On Sale
14% OFF
Description
7X5 ELECTRIC PUSHER APC PROPELLER LP7X5EP
Description
Specifications7X5 ELECTRIC PUSHER APC PROPELLER LP7X5EP
7X5 ELECTRIC PUSHER APC PROPELLER LP7X5EP
| SKU | LP7X5EP |
| Barcode # | 686661070394 |
| Brand | LANDING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |