Jetko 1/10 Drag Racing EX-Booster Rear Mounted Tyres (2pc) Ultra Soft / 12mm 0 offset Narrow / Claw
SKU: JKO2902CBUSGBB1
$63.60 15% off RRP
or 4 payments of $7.34 with
Info
Description
8-Spoke Mounted Radial Tyre Fog Silver
Description
Specifications8-Spoke Mounted Radial Tyre Fog Silver
8-Spoke Mounted Radial Tyre Fog Silver
| SKU | tm503330fs |
| Barcode # | 4712758847399 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |