On Sale
5% OFF
Description
| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | 9A310M1 Telar w/9M38M of 9K37M BUK-M1 |
| Number: | PH-35033 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2019 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913250314 |
| Packaging: | Rigid box (Top opener) |
Description
Specifications| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | 9A310M1 Telar w/9M38M of 9K37M BUK-M1 |
| Number: | PH-35033 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2019 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913250314 |
| Packaging: | Rigid box (Top opener) |
| Brand: | Panda Hobby |
| Title: | 9A310M1 Telar w/9M38M of 9K37M BUK-M1 |
| Number: | PH-35033 |
| Scale: | 1:35 |
| Released: | 2019 | Initial release - new tool |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 4589913250314 |
| Packaging: | Rigid box (Top opener) |
| SKU | 35033 |
| Brand | Panda Hobby |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |