Jetko 1/10 Drag Racing EX-Booster Rear Mounted Tyres (2pc) Super Soft / 14mm / Claw (Black) - JKO290
SKU: JKO2902CBSSGBB3
$63.60 15% off RRP
On Sale
15% OFF
Description
A-One Rear Double Wing Set
Description
SpecificationsA-One Rear Double Wing Set
A-One Rear Double Wing Set
| SKU | JC0350-1 |
| Barcode # | 845937018519 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |