On Sale
5% OFF
Description
Absima 1.5mm Allen Wrench
Description
SpecificationsAbsima 1.5mm Allen Wrench
Absima 1.5mm Allen Wrench
| SKU | AB3000021 |
| Barcode # | 4250650922573 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |