On Sale
10% OFF
Description
Absima 2.5mm Ball Allen Wrench
Description
SpecificationsAbsima 2.5mm Ball Allen Wrench
Absima 2.5mm Ball Allen Wrench
| SKU | AB3000027 |
| Barcode # | 4250650922634 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |