On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.54 with
Info
Description
Absima Aluminum bowl with magnet plate silver
Description
SpecificationsAbsima Aluminum bowl with magnet plate silver
Absima Aluminum bowl with magnet plate silver
| SKU | AB3000062 |
| Barcode # | 4250650930455 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |