On Sale
5% OFF
Description
Absima Light Bar with LEDs
Description
SpecificationsAbsima Light Bar with LEDs
Absima Light Bar with LEDs
| SKU | AB2320049 |
| Barcode # | 4250650932244 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |