Absima Multifunction Light Bar Round - AB2320037
or 4 payments of $12.09 with
Info
Description
Absima Multifunction Light Bar Round
The Absima Multifunction Light Bar Round is perfect for RC hobbyists looking to improve visibility and enhance the overall look of their vehicle. Whether you're navigating dark trails or showcasing your model, this light bar is an essential upgrade that combines functionality with style.
Description
SpecificationsAbsima Multifunction Light Bar Round
The Absima Multifunction Light Bar Round is perfect for RC hobbyists looking to improve visibility and enhance the overall look of their vehicle. Whether you're navigating dark trails or showcasing your model, this light bar is an essential upgrade that combines functionality with style.
Absima Multifunction Light Bar Round
The Absima Multifunction Light Bar Round is perfect for RC hobbyists looking to improve visibility and enhance the overall look of their vehicle. Whether you're navigating dark trails or showcasing your model, this light bar is an essential upgrade that combines functionality with style.
| SKU | AB2320037 |
| Barcode # | 4250650932541 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock