Absima Multifunction Light Bar Square - AB2320036
or 4 payments of $11.49 with
Info
Description
Absima Multifunction Light Bar Square
The Absima Multifunction Light Bar Square is ideal for RC hobbyists looking to improve their vehicle’s visibility while adding a stylish touch. Whether you're navigating through dark trails or showcasing your model at events, this light bar is an essential upgrade for both functionality and flair.
Description
SpecificationsAbsima Multifunction Light Bar Square
The Absima Multifunction Light Bar Square is ideal for RC hobbyists looking to improve their vehicle’s visibility while adding a stylish touch. Whether you're navigating through dark trails or showcasing your model at events, this light bar is an essential upgrade for both functionality and flair.
Absima Multifunction Light Bar Square
The Absima Multifunction Light Bar Square is ideal for RC hobbyists looking to improve their vehicle’s visibility while adding a stylish touch. Whether you're navigating through dark trails or showcasing your model at events, this light bar is an essential upgrade for both functionality and flair.
| SKU | AB2320036 |
| Barcode # | 4250650932534 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock