On Sale
5% OFF
SKU: ACA-13277
Academy 1/35 Hetzer "Prague 1945" Plastic Model Kit
ACA-13277
$46.50
or 4 payments of $11.62 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | ACA-13277 |
| Barcode # | 8809258921615 |
| Brand | Academy |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ