On Sale
5% OFF
Description
Air Filter Mount for Sprint Car & H8
Description
SpecificationsAir Filter Mount for Sprint Car & H8
Air Filter Mount for Sprint Car & H8
| SKU | HB-88064 |
| Barcode # | 4717677178296 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |