SKU: A05145
Airfix 1/48 Bristol Bulldog Mk.IIA Plastic Model Kit
A05145
$53.99
or 4 payments of $13.50 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | A05145 |
| Barcode # | 5063129038830 |
| Brand | Airfix |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ