Alpha EFRA 2159 Exhaust System - ALP-AP-X0E2159
or 4 payments of $45.12 with
Info
Description
Alpha EFRA 2159 Exhaust System
Based off the original popular Lutz Edition engine this new 5P engine is a great value and comes pre-broken-in from the factory to save you time, money, and wear on your equipment!
What's In The Box
- Pipe
- Manifold
- Springs
- Gaskets
Description
SpecificationsAlpha EFRA 2159 Exhaust System
Based off the original popular Lutz Edition engine this new 5P engine is a great value and comes pre-broken-in from the factory to save you time, money, and wear on your equipment!
What's In The Box
- Pipe
- Manifold
- Springs
- Gaskets
Alpha EFRA 2159 Exhaust System
Based off the original popular Lutz Edition engine this new 5P engine is a great value and comes pre-broken-in from the factory to save you time, money, and wear on your equipment!
What's In The Box
- Pipe
- Manifold
- Springs
- Gaskets
| SKU | ALP-AP-X0E2159 |
| Barcode # | 4713051466973 |
| Brand | Alpha |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock