ALU SHIM 3X5X.5MM SHIM - ORANGE- (10) - XY303142-O
or 4 payments of $6.16 with
Info
Description
XRAY 3x5x0.5mm Aluminum Shims have a 3mm inner diameter, a 5mm outter diameter, and are 0.5mm thick. These can be used for various setup adjustments including roll center. Package includes ten shims.
Description
SpecificationsXRAY 3x5x0.5mm Aluminum Shims have a 3mm inner diameter, a 5mm outter diameter, and are 0.5mm thick. These can be used for various setup adjustments including roll center. Package includes ten shims.
XRAY 3x5x0.5mm Aluminum Shims have a 3mm inner diameter, a 5mm outter diameter, and are 0.5mm thick. These can be used for various setup adjustments including roll center. Package includes ten shims.
| SKU | XY303142-O |
| Barcode # | 858170303142001 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock