Proline Invader S4 (Super Soft) Off-Road 1/8 Buggy Tires (2) Front Or Rear - PR9066-204
SKU: PR9066-204
$18.28 5% off RRP
Description
Alum Chassis For Ep VS
Description
SpecificationsAlum Chassis For Ep VS
Alum Chassis For Ep VS
| SKU | HB-85032 |
| Barcode # | 4711605976251 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |