On Sale
3% OFF
Description
Aluminium Servo Saver Tube
Description
SpecificationsAluminium Servo Saver Tube
Aluminium Servo Saver Tube
| SKU | pd8234 |
| Barcode # | 4719523782626 |
| Brand | Thunder Tiger |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |