Description
APEX 2 CENTER SPOOL, ALUMINUM
Team Associated Apex2 Aluminum Center Spool. This replacement center spool is intended for the Team Associated Apex2. Package includes one center spool.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Description
SpecificationsAPEX 2 CENTER SPOOL, ALUMINUM
Team Associated Apex2 Aluminum Center Spool. This replacement center spool is intended for the Team Associated Apex2. Package includes one center spool.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
APEX 2 CENTER SPOOL, ALUMINUM
Team Associated Apex2 Aluminum Center Spool. This replacement center spool is intended for the Team Associated Apex2. Package includes one center spool.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
| SKU | ASS31880 |
| Barcode # | 784695318809 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock